| Andrei356 a întrebat:

Salut, știe cineva cum se poate cumpara în rate de pe eMAG cu card de credit BRD? Eu am deja card BRD dar nu stiu exact ce trebuie să fac, dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai simplu făcand un card de credit. Asta presupune sa fii angajat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigur ca ai card de credit si nu de debit?

| Andrei356 explică (pentru suntserios):

M-am uitat mai bine și e de debit, cum aș putea face să iau in rate ceva?

| lpavel a răspuns:

Pai ai intrat pe site sa vezi? scrie cu litere mari! Intra, adauga produsul in cos bla bla bla si alegi: plateste in rate!

| Andrei356 explică (pentru lpavel):

Da frate am văzut până acolo, da m-am uitat mai bine si eu am card de debit nu de credit, cum aș putea face să iau ceva în rate?

| suntserios a răspuns (pentru Andrei356):

Cel mai simplu făcand un card de credit. Asta presupune sa fii angajat.