| natsu15082000 a întrebat:

Salut.
Stie cineva o firma serioasa din Mehedinți care angajeaza sofer de tir fara Anglia?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Firmele serioase au soferi suficienti si-sau angajeaza prin alti soferi care lucreaza cu ei. Incerci unde poti te uiti bine in contract si respecti conditiile, multe firme o sa te traga in teapa cu orele de munca si salariul minim pe economie. Eu nas munci in ro pe tir nu merita, camioane vechi si patroni tampiti.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Asta nu inseamna ca poate gasi ceva aproape de casa, are nevoie de masina pentru deplasare. Eu am plecat in lung si-n larg sa lucrez si n-am avut treaba.