| OmObisnuit a întrebat:

Salut, stie cineva o modalitate de a face bani la 15 ani? Adica sa nu plec de acasa pe banii mei, ma refer sa fac cativa banuti si sa ii strang pt momentele cand vreau sa imi cumpar ceva iar parintii nu ma pot ajuta financiar sau nu vor sa imi dea.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| andreo92 a răspuns:

Am scris un articol aici, citeste-l cap coada, o sa te ajute :)

http://andriuca.info/4-moduri-de-a-face-bani-pe-internet/

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei