| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare are cineva de pe aici postere? vreau sa-i fac o surpriza de craciun verisoarei mele... ea face colectie de postere si vreau sa ii strang si eu cat mai multe daca ma poate ajuta cineva dau si bani...va rog cine are si vrea sa le dea.multumesc

Răspuns Câştigător
| madylica a răspuns:

Am si eu in jur de vreo 40 ...cred ca te-as putea ajuta! am nevoie de un mijloc de comunicare! daca doresti. iti las id:fiti_mady

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Postere cu ce?

| Alecsanndraa a răspuns:

Postere din reviste cu cantareti
cel mai mult ii place hana montana/milei cirus, avril lavigne si toti astia de la disney gen jonas brothers zac efron si cine mai e ca nuprea stiu nu imi plac big grin si orce fel de poster face colectie deci nu cont am pus si eu tot ce aveam dar sunt putine cine ma poate ajuta va rog eu mult de tot

Răspuns utilizator avertizat
| miyavi7 a răspuns:

Am postere, colectii mari cu multi artisti.da-mi o ad de mail si zi-mi cu cine vrei si iti trimit poze cu ce am
japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com