| Cristi3000 a întrebat:

Stie cineva site-uri cu joburi online?

Răspuns Câştigător
| belcatalin a răspuns:

Da Cristi, eu lucrez in prezent la 4 astfel de joburi online, foarte serioase si de lunga durata. Daca doresti mai multe amanunte ma gasesti la:belcatalin@yahoo.com

| Cristi3000 explică (pentru belcatalin):

Ti-am trimis cerere pe mess...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta este o ocazie foarte buna daca doresti sa castigi un ban cinstit din confortul casei fara a avea nevoie de cunostinte in domeniul calculatorului!
Tot ce trebuie sa faci este sa rezolvi niste microjoburi. Acestea sunt foarte usor de rezolvat, vei vedea pe site ce ai de facut mai exact.
Se ofera un bonus de 8 dolari la inscriere si cate 0, 5 dolari pentru fiecare referal adus.
Eu am scos pana acum prima plata de 30 dolari. Banii se pot scoate prin Western Union sau Paypal.
Link de inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Aici am postat o dovada de plata:
http://imgur.com/dpLTlv3
Daca ai timp liber o ora pe zi, este suficient pentru a face cateva sute de lei lunar. Bafta!

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Freelancer.com

| Adry15252 a răspuns:

Scrie pe google.