| Inimioare_Love a întrebat:

Stiu ca ati auzit toti de acest joc "IMVU", daca ma puteti ajuta si pe mine cu o problema.Stiti ca IMVUMAFIA nu mai merge, si eu caut un hack dar nu gasesc...De asta am facut eu aceasta INTREBARE, si va rog frumos din inima mea sa ma ajutati si pe mine cu aceasta problema.Si daca stiti scrieti acesta adreesa de mess:dinamicu992@yahoo.com
Va pup
Cu drag:Alex

1 răspuns:
| xxdaianaxx a răspuns:

Poti incerca sa faci credite si cu invitatii
intri la credits-earn credits-refer a friend-invite by email
acum trebuie sa faci un id de mess pe care o sa trebuiasca sa trimiti invitatia. dupa ce ai facut id`ul de mess du-te inapoi la pagina de imvu si completeaza punand adresa de email pe care ai facut-o acolo. dupa ceai completat da continue
asteapta pana primesti un email.deschide mailu si accepta invitatia, da de 3 ori pe yes adica da 1 dataa yes, apoi inchide, mai da inca odata yes si inchide, apoi mai da odata yes si ramai pe pagina aceea, nu o mai inkizi.(asigurate ca ai dat de 3 ori yes!) dupa aceea creeaza un cont de imvu. dupa ce l-ai creeat roga pe cineva sati intre pe acel cont si sa-ti dea chat (o sa te aiba la lista de prieteni) cand o sa-ti apara ca,, x''(numele contului facut de tine) este online o sa primesti 500 credite apoi mai stai putin si o sa primesti inca 500
mai bine ar fi sa faci 2 id me mess, sa trimiti invitatii pe amn2 si sa le accepti dand de 3 ori pe yes apoi dupa ce ai facut cont sati rogi un prieten sa iti intre pe amn2
pentru siguranta dupa ce ti-a intrat si ai primit creditele cumparati ceva orice deoarece s-ar putea sa nu te mai lase in ziua aceea sa faci adica nu iti va mai da credite
dupa ce ai facut 2 si ti-a dat si creditele asteapta 10 min pana sa mai iti intre cineva si pe altele ptca s-ar putea sa nu primesti creditele

sper ca te-am ajutat... daca nu ai inteles ceva sau. intrbma pe id:daiana_kytywinking