| Ggjsp2 a întrebat:

Salut. Sunt elev la liceu si as dori sa fac niste bani. Imi puteti da va rog niste idei de "afaceri" (aka bișnițe) unde nu trebuie deloc sau foarte putini bani de inceput? Va rog dati-mi raspunsuri serioase!
Dau funda!

5 răspunsuri:
| Nelucojoc a răspuns:

Incearca Glovo, faci si sport, faci si bani...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai sub 18 ani nu te poti angaja, asa ca ai scoală invață lasa bisnița. Cerele bani parintilor daca nu i ti dau asta e.

| DannyBoss84 a răspuns:

Vinde droguri

| haileewatson a răspuns:

De la 15 ani in sus te poti angaja. Profita de faptul ca e vara si cautati un job. Nu exista bisnite care sa iti aduca bani fara sa investesti bani.

| Andreea8999 a răspuns:

Daca ai peste 15 ani te poti angaja deja la jumătate de normă?, te poți angaja la un supermarket exista multe lucruri de munca la jumătate de norma, doar ca trebuie sa ai acordul părinților, succes!