| dny_3305 a întrebat:

Dati-mi idei cum sa fac bani, vreau afaceri de viitorwinking

Răspuns Câştigător
| tiriboxi a răspuns:

Buna Dny daca vrei cu adevarat sa faci bani cinstiti, multi si un mod legal pot sa te ajut cu sprijin informational contact; tiriboxi@gmail.com sau tel0765948501

6 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Chiar crezi ca este cineva asa de prost incat sa iti dea o idee de afaceri? Normal ca toti tragem pentru noi! Daca am o idee de afaceri nu sunt prost sa ti-o dau tie ca sa ajungi tu bogat in locul meuwinking Gandeste-te singur!

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Pei.
Cam complicat.
1. Poti sa strangi cativa bani, sa cumperi terenuri ieftine, iar peste 5 ani se pot tripla preturile.
2. Poti invenstii intr-o ferma,pensiune.
Trebuie sa incepi de jos, dar sigur vei ajunge sus.
Dar pentru a ajunge sa faci afaceri trebuie sa te pricepi.
Sa faci o scoala,liceu, facultate, master.
Sa ai gandirea limpede si sa stii in ce e bine sa invensteti.
Bafta.
(Sper sa ajungi la fel de bogat/a ca GiGi Becali)
winking

| ΔH a răspuns:

Cine-ar fi idiot sa-si dea afacerea.

| dny_3305 explică:

Nu stiu engleza deloccrying

| mariaWoW a răspuns:

Pai poti sa mergei la facultatea de arte,dans,cantat,modelaj,sport, medicina, inot(etc)
Dar bineinteles ca trebuie sa ai si talent si ambitiehappy