| VOLVO a întrebat:

sunt imputernicit la o banca la contul fratelui meu. si vreau sa stiu daca pot scoate bani din orice agentie din Romania...eu sunt din Suceava si ma aflu in capitala, avand nevoie de bani. deci se poate?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face operatii prin conturile fratelui, inclusiv scoaterea de bani, daca aceasta este precizata expres in procura speciala de la fratele tau sau in contractul de cont, dar numai de la o unitate bancara apartinand bancii unde fratele are contul, indiferent de localitate.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Afirmativ

| kidDiana a răspuns:

Da