| Tudor_2273 a întrebat:

Cum procedez daca vreau sa trimit 400 de euro din Romania in Ungaria? Am contul de banca pe care trebuie sa virez suma. Ce altceva ar mai trebuii sa stiu? (nu am mai trimis bani in afara tarii pana acum)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marycroitor a răspuns:

Exista mai multe modalitati de trimitere, din cont in cont sau direct cum este western union. daca tu ai cont si persoana care va primi bani tot, atunci mergi la banca cu toate datele(nr contului, al tau si al persoanei respective, codul bancii)

1 răspuns:
| Tudor_2273 explică:

Dar se poate trimite nu?

| marycroitor a răspuns (pentru Tudor_2273):

Exista mai multe modalitati de trimitere, din cont in cont sau direct cum este western union. daca tu ai cont si persoana care va primi bani tot, atunci mergi la banca cu toate datele(nr contului, al tau si al persoanei respective, codul bancii)