| luccul a întrebat:

aam 11 ani si fac puzzle de 1000 de piese in 3 zile singur si le inramez apoi le vand la pret de 200 lei. va rog ma ajuati sa am cumparatori? am site pe facebook "puzzle srl." veti vedea acolo puzzlele imi faceti publicitate va rog? cine ma ajuta primeste funa! 1!?

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Hai sictir in gatu tau de proasta straight facesa ti le bagi in fund!

| Dana211 a răspuns:

Eu personal nu cred ca se merita 200 de lei pe un puzzle

| Dotdotggg a răspuns:

Mai mult de 20 lei nu da nimeni laughing)) (si eu am 11 ani dar nu fac asemenea prosti) si apropo daca le vinzi la cineva cine stie ce dezaxat vine sa cumpere si cine mai stie ce iti face laughing)