| IonutCiobanescu a întrebat:

am 15 ani,as vrea sa fac bani online, nu cer sume mari, si 5 dolari pe luna e foarte bine, imi recomandati ceva siteuri?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| IonutCiobanescu explică (pentru suntserios):

In real life sau virtual?

| suntserios a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Pai, in virtual ca de acolo pare ca vrei bani

| IonutCiobanescu explică (pentru suntserios):

Ma pricep in general la Testing, jocuri, fotografii artisitice

| LPCTSTR a răspuns:

Principiul de bază: pentru a primi bani, trebuie să oferi unul sau mai multe servicii în schimb.
Slabe șanse să primești bani dacă nu ești axat pe web/software development sau (foarte puțini caută) web design; singura soluție ar fi videochatul însă... intri în chestii ilegale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te angajez eu full-time cu 5 euro pe lună.

| Aurora99 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te inscrii ca lider in Amway, te poti angaja indiferent de profesie, studii si chiar si daca nu ai bac-ul luat, insa platesti o anumita taxa.De asemenea, poti evita plata banilor in caz ca strangi suficiente puncte.Totusi,pana sa-ti spun toate detaliile companiei, cred ca trebuie sa fi major. Oricum, intra pe
pagina Amway la despre ei pe
https://www.amway.ro/about-amway-new
Si exploreaza beneficiile. Daca te intereseaza, imi spui, daca nu, mult succesc in continuare in gasirea locului de munca ideal :)!

| MissRx a răspuns:

Completează sondaje online plătite