| BeYourSelf7 a întrebat:

Stiti vreo metoda prin care sa primesti bani (nu in sume foarte mari, evident) prin anumite 'activitati' online? Sau mai stiu eu, un fel de job.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| Seepty a răspuns:

Daca vrei niste banuti de buzunar iti recomand sa devii reprezentant Avon sau Oriflame, daca ai vanzari bune o sa te plateasca si o sa-ti fac si reduceri la produsele lor.

| Florin_3378 a răspuns:

Eu zic sa te duci la munca ca la cate tepe se dauonline poate mai faci si puscarie doamne ferestelaughing

| Tav22 a răspuns:

Scrie-mi pe octavian_colb@yahoo.com si iti voi spune un site foarte bun de care eu sunt multumita. Vorba ta, nu castigi sume colosale, dar iti vei face bani de buzunar.