| XMASTEROX a întrebat:

Salut TPU.Am 15 ani si sunt din Iasi. Vara asta as vrea sa impart pliante impreuna cu varul meu pentru ceva bani de buzunar. Imi puteti spune va rog unde as putea sa ma duc?
Multumesc anticipat.winking (Dau funda)

2 răspunsuri:
| Takatsuki a răspuns:

Cerșetoriiii

| NetworkMaster02 a răspuns:

Ai putea sa te duci la un magazin second-hand sau la o papetarie si sa ii intrebi daca poti imparti niste pliante pentru a le face reclama sau te duci intr-un loc in care sunt pliante gratuite si ii intrebi acelasi lucru. Cu placere si sper ca te-am ajutat. happy