| Alysée a întrebat:

Mam gandit sa impart si eu pliante poate imi iese ceva.am 16 ani. sunt din Iasi, m-ati putea ajuta, un nr de telefon sau unde sa ma duc sa vb? sau cum credeti ca as putea sa fac ca vreau sa catig bani de buzunar, poate aveti idei de alte joburi? sunt fata.
funda, mc.

1 răspuns:
| Layla1990 a răspuns:

De ce nu incerci sa te angajezi undeva in mall, daca aveti la Iasi...la un magazin de haine? Nu e mare efortul, stai asezi uneori hainele in raft si ajuti clientii sa-si gaseasca marimea potrivita.