| frozanglobe a întrebat:

Am 15 ani si vreau niste bani de buzunar pentru scoala cum as putea face eu bani din INTERNET

*Nu doresc raspunsuri in care sa imi spune-ti ma impart pliante, etc (munca aceea nu e de mine) laughing

Funda big grin

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani esti prea mica.Ai putea fi reprezentant Avon sau Oriflame.Intri pe site-ul lor sa te inscrii si gata.

| frozanglobe explică (pentru anonim_4396):

1. sunt baiat
2. Vreau bani nu produse happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru frozanglobe):

Nu, tu sa le comanzi unor persoane...hai ca mai ai si pretentii.rolling on the floor

| frozanglobe explică (pentru anonim_4396):

No comment... degeaba ti-as spune ceva ca nu intelegi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru frozanglobe):

No comment...asa-i.happy
Paste fericit!

| frozanglobe explică (pentru anonim_4396):

Mersi la fel big grin happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru frozanglobe):

Chiar nu stiu ce ai putea lucra la 15 ani.No idea...mai cere bani de la parinti.winking

| Robertty a răspuns:

Munca aia nu e de tine dar cum ai vrea sa faci u bani la 15 ani ma rog si din internet? off copii astia!

| frozanglobe explică (pentru Robertty):

Oameni fac bani prin 2 metode: prin munca fizica si munca intelectuala (eu as prefera sa ma incadrez in a 2-a categorie)

| Robertty a răspuns (pentru frozanglobe):

Si cum crezi ca ai reusi la vasrta ta sa fii atat de intelectual? toti vrem sa facem bani cum gandesti u da se pare ca ai vazut multe filme!

| frozanglobe explică (pentru Robertty):

Printr-un site/blog ceva (dar am nevoie de putin ajutor)