| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, si vreau sa imi gasesc un job part-time, online. Am vazut acum ceva timp un job pe net in care trebuia sa completam niste sondaje si primeam in jur de 300$ lunar. Aveti idee de asa ceva, pentru elevi? Dau funda! Vreau link, informatii, sau asa ceva.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sigur ca iti promitea 300$ lunar ca doar nu spuneau in anunt ca primeste 30 centi pe luna si ai nevoie sa aduni 3 ani sa poti scoate banii de la ei

| Dismally a răspuns:

Asta numesti tu job, sa completezi niste formulare online? happy Pentru genul acesta de activitate vei prini 3$ lunar poate, nu 300.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

E teapa.