| AlexAxelAlexAxel a întrebat:

Am aproape 17 ani si vreau sa castig ceva bani in timpul veri big grin.

Caut ceva de lucru. orice credeti ca ar putea face un adolescent.

Daca ma incadrez cu timpul pot veni si in timpul anului scolar dupa ce ies de la cursuri big grin

apropo sunt din judetul sibiu, si caut cat mai aproape deoarece eu sunt din saliste big grin si voi fi nevoit sa fac naveta

6 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Poți să încerci un job de ospătar sau poți împărții fluturașe.

| Extraterestru2 a răspuns:

Mergi la cineva care are oi din Marginime laughing faci ceva treaba la stana, dai la strunga, ce iti poti dori mai mult? laughing ( primesti si multi bani =D )

| AlexAxelAlexAxel explică (pentru Extraterestru2):

Tu chiar ai chef de mistouri? sau te mananca sub limba?

| Stallker a răspuns:

Pai poti sa stangi prune, caise, eventual mere... Poti spala masini

| Stallker a răspuns:

Sau poti lucra ca muncitor necalificat la o firma mai mica...

| Bratucu_Adrian_1979_0Xss a răspuns:

Poti incerca sa iti iei un job la un restaurat (ospatar, picol)