| Maria9Maria a întrebat:

Am auzit ca se pot castiga bani din administrarea unor grupuri mari de facebook. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu mai multe detalii in acest sens?
Am 2 grupuri ce le administrez pe facebook (unul are 10000 de membrii, iar celalalt, 23000 de membrii)... Cum as putea face bani din ele?
Va rog sa ma ajutati! FUNDA celui ce imi da un raspuns exact cu detalii cum se poate proceda ca sa aplic pe un site undeva si sa pot castiga bani din grupurile mele!
Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| alexutzu1981 a răspuns:

Cam greu sa faci bani cu ele in momentul de fata. Am vazut grupuri de peste 100. 000membri care faceau destul de putin. Conteaza insa daca membrii sunt foarte activi. Poti sa-mi dai grupurile fie aici fie pe privat si poate voi avea nevoie sa promovez ceva si vom discuta legat de pret.

| Maria9Maria explică (pentru alexutzu1981):

Nu stiu de ce nu ma lasa sa iti scriu in privat?!
Ma rog... iti voi lasa aici grupurile!
Asta este un grup cu membrii foarte activi https://www.facebook.com/groups/181206435286630/
Si mai este si asta, unde la fel membrii posteaza chestii pe el...
https://www.facebook.com/groups/Ceisingurisidezamagiti/
Dar cu ce ma poti ajuta tu pe mine?

| alexutzu1981 a răspuns (pentru Maria9Maria):

Am cateva site-uri si m-am gandit ca putem colabora pentru a le promova insa observ ca grupurile respective sunt din domeniul matrimoniale. Eu caut alte domenii gen frumusete, moda.

| Maria9Maria explică (pentru alexutzu1981):

Buna!
Avand in vedere ca in respectivele grupuri sunt atat femei cat si barbati, consider ca scopul tau putea fi atins!
Insa, n-am sa te oblig!
Acolo este activitate nu gluma!
Am mai avut un grup de 8000 de membrii, dar l-am inchis...
Acela era pentru publicitate!
Ok... cum doresti! Repet nu ma rog de tine! Eu voiam doar sa stiu cum puteam face bani din ele! Atat. Mersi pentru raspunsuri!