| LUR1 a întrebat:

In urma cu o saptamana, mi-am luat un Samsung Vodafone 360. Si am o intrebare : Am auzit ca se poate baga android pe el, va rog mult, ajutati-ma!
Dau vot si funda celui mai bun raspuns, si daca se poate si un id de mess, sau un facebook in caz ca nu merge ceva.
Va multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, intr-adevar se poate baga android pe el, stiu pe cineva care are android pe Vodafone 360. De preferat ar fi Jelly Bean (4.1) (4.2) sau cel mai nou (4.3)! P.S daca vrei android (4.4) iti recomand KitKat dar tot Jelly Bean ramane cel mai bun! Sper ca te-am lamurit si o seara cat mai placutahappy

| LUR1 explică (pentru anonim_4396):

Da-mi te rog id-ul tau de mess sau facebook-ul.
M-ai lamurit dar am o intrebare.
Mersii, ai funda happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LUR1):

Mersi pentru funda, add csonics. csonics@yahoo.com

| LUR1 explică (pentru anonim_4396):

Intra te rog pe mess, sau da-mi facebook-ul tau. Am mare nevoie de ajutor. happy