| DroGhys a întrebat:

Am gasit un site pe care te poti juca si castiga bani in acelasi timp. Inca nu stiu ce sa cred, daca este real sau nu. As vrea sa va uitati si voi sa imi spuneti ce parere aveti.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005360205190& fref=photo

Acest baiat pretinde ca a scos bani din joc. A postat si poze cu jocul si hartiile de la banca de unde a scos banii. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Tinand cont de ce sume mari de bani e vorba cel mai probabil e teapa.