| Marian2K18 a întrebat:

am o întrebare, cum pot obține un credit de 10.000 de lei fără dobândă cu DAE 0 și fără comision, foarte rapid în maxim 2 zile? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la rude ca iti imaginezi ca o institutie financiara nu iti da asa ceva

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-o spun la modul serios: poti obtine asemenea credit doar in vis. In realitate n-ai cum sa-l obtii.

| Andreeush a răspuns:

E cam imposibil în doar două zile și fără dobândă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si omu' care iti da creditul din ce castiga daca tie iti da banii "pe asteptate" fara niciun fel de cost? de ce ti-ar da cineva asa ceva?