| Razvan1989 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care lucreaza, au lucrat sau au cunostinte care au lucrat in magazinele Profi: bonurile oferite de angajator pe langa salariu, pot fi utilizate doar in magazinele Profi? Multumesc.
P.S. Daca sunt exemple din Brasov, cu atat mai bine.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Le poti folosi in orice magazin.Sau supermarket.

| ImiUrascViata a răspuns:

Din experienta mea de Bear Grylls al Supermarketurilor (era o figura de stil tampita stiu dar nu m-am putut abtine laughing ) stiu ca in general pe bonuri sunt notate diverse firme daca nu ma insel si oricum scrie la casa ce fel de bonuri accepta in supermarketuri sua marketuri daca conincid atunci da le accepta ca si cheia de la usa intelegi? tongue daca se potrivesc atunci da bine ca este varianta a 2 a ca uita respectivii sa schimbe placuta pe care sunt bonurile de se pot accepta ramane varianta a 2 a sa intrebi un vanzator din acel loc tongue. Sper ca ti-am fost de ajutor si nu te am speriat prea tare cu ce am scris mai sus xD.

| marcous a răspuns:

Se pot folosi in orice magazin care accepta. Mai ales daca sunt tichete restaurant.