| adyiSAMP a întrebat:

am o intrebarte cam stupida... eu sunt broker de asigurari si fac asigurari de vreo 2 ani si azi ma uit sa vad suma toata de la asigurari nu ceea ce am primit banii depusi etc... si imi da suma asta 3056855 LEI si ma gandesc cat inseamna suma asta 3 milioane nu are cum. 30 de milioane la fel nu are cum. nu stiu m-am inbarligat stie cineva exact cat ar fi. multumesc

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti broker de asigurari si pui o astfel de intrebare, tu esti cel stupid, nu intrebarea.

| costan a răspuns:

Vai mama voastra de broker...

Răspuns utilizator avertizat