| MRDenis a întrebat:

am revenit cu o propunere.

- Deci sunt un adept al CS-ului si m-am hotarat ca as vrea sa fac un server de CS 1.6, dar mai am nevoie de una sau doua persoane care sa il putem face.
- In legatura cu addons-ul nu este nici un fel de problema, am experienta cam maxima in amxx si pot face serverul exact cum vreau eu.
- Acum as avea nevoie de niste baieti care sa ii putem da drumul, in legatura cu hostul.

Pentru contact, cine e interesat : Y! M - denis_xd98@yahoo.com. Tin sa mentin ca nu o sa regretati cei care vor sa ma ajute cu asta il putem face populat fara doar si poate!

Multumesc

1 răspuns:
| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a răspuns:

Te pot ajuta eu, am si eu un sv de cs 1.6 hostat in care jucam doar citiva din oras
add jozsika420@yahoo.com