| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum se trimit si se primesc bani prin paypall fara card sau ceva de genul, si de unde se pot ridica banii?

4 răspunsuri:
| qLoxPlayZ a răspuns:

Fara card bagat in contul de paypal sau un cont bancar nu ii poti retrage si nu poti baga bani, cred ca poti primi, dar nu ai cum sa-i retragi.

| Pitbullllll a răspuns (pentru qLoxPlayZ):

Mie mi-a zis cineva ca merg ridicati si cu un cod sau ceva de genul de la un magazin unde au aparat paypall

| jeffdragos a răspuns:

Fara un cont bancar atasat de contul tau PayPal nu poti sa ii scoti.

| acerr a răspuns:

Din ce tara ii primesti?