| NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cum pot face bani la scoala nu vreau adresele voastre de mess spuneti-mi aici pe site si nu imi pomeniti de membru oriflame ca o iau razna ok?

2 răspunsuri:
| georgiana1316 a răspuns:

Sunt 3 situatii in care poti face bani la scoala:
1.Sa faci temele cuiva.(Am facut asta si in fiecare zi imi dadea 1 leu-pe saptamana am facut 5 lei)
2. Faci tatuaje(depinde de marime, culoare, cat de complicat este, etc.)
3.Sa inventezi bancuri sau benzi desenate amuzante si sa le vinzi cu 50 de bani bucata.
Apropo sa stii ca daca vrei sa faci bani mai multi ar trebui sa mergi in mai multe clase ale scolii!
Succes. Funda?

| alexuthza a răspuns:

Trebuie neaparat la scoala? Fiindca poti sa gasesti o persoana mai in varsta sau o persoana cu un program mai incarcat care locuieste mai aproape de tine sau nu... si ii poti oferi servicii ca de ex: sa-i faci cumparaturile inainte de inceperea orelor, sau sa ii plimbi animalul de companie daca are desigur.laughing)