| Prtio a întrebat:

As vrea sa stiu cum sunt oamenii de la KFC DRIVE THRU Piata Sudului, deoarece vreau sa ma duc acolo sa muncesc.

Mulţumesc anticipat!

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Rudele și colegii de muncă nu ți-i alegi, tu să treci sănătos de interviul de angajare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt oameni ca tine care vor să câștige un ban să poată trăi.
Ca să fie angajați au trecut un interviu. Acolo s-a verificat dacă știu românește și dacă sunt civilizați iar nu sălbatici.
Dacă după interviu au rezistat la locul de muncă, înseamnă că sunt muncitori, se mișcă repede, se adaptează la stres și la munca cu clienții și sunt în stare să colaboreze cu echipa.
Aceștia sunt oamenii de la KFK, Piața Sudului.