| Tăut_Andrei_1998 a întrebat:

As vrea sa stiu daca este posibil sa imi trimit bani de pe telefonul mobil pe contul paypal sau direct pe card.
Ca sa intelegeti mai bine, am un telefon care este platit de alta persoana si pot sa fac un cost suplimentar foarte mare, asta se intampla luna de luna. Ideea este ca nu mai vreau sa irosesc acei bani pe jocuri si chestii nefolositoare, as vrea sa ii valorific, asa ca intrebarea mea este : Se poate sa imi transfer credit de pe telefonul mobil direct pe card/paypal?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am auzit sa fie posibil asa ceva

| Tăut_Andrei_1998 explică (pentru suntserios):

Oh, ok. astept alte raspunsuri, multumesc oricum