| Alexz61 a întrebat:

as vrea sa trimit un colet in țară, mai exact un joc pentru ps4 dar nu are importanta, am 14 ani, as putea sa il trimit cu un curier? Sunt din Oradea, daca da, ce fel de firma de curierat imi recomandati? DAU FUNDAA (nu stiu daca am alest categ. potrivita)

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fan Courier sunt cei mai buni si, cred, ca si cei mai ieftini.

| mihai69 a răspuns:

1. Da, poți trimite colete prin curier.
2. Eu am folosit până acum Fan curier; iar când am primit pachete, cam tot ei au fost cei mai folosiți de către cei ce mi le-au trimis.

| gabicoo a răspuns:

Eu am lucrat cu cei de la Cargus. Nu am prea multe să le reproșez!

| awspam a răspuns:

Mami tau stie ca pui intrebari pe TPU dupa ora 22?

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Salut! Da, il poti trimite prin curier. Mai exact cu Fan Courier. Mult succes!