| mennenspeed a întrebat:

azi am primit un card BRD maestro, eu plec din zona pt o perioada de timp si langa mine se va afla o banca, BT, pot sa scot bani de pe card la banca transilvania? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Fanofdreams a răspuns:

Da, doar ca trebuie sa plătești un comision deoarece cardul este de la o alta banca.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa scotii sume de la bancomatul oricarei banci, doar ca o sa platesti, de regula, un comision dublu, fata de cel care l-ai plati scotand de la banca ta.