| nyoentox2002 a întrebat:

Este cineva la Banca Transilvania?
Eu mi-am facut card acu 2 luni!
Am primit un cod pe telefon si cica ala era cod de confirmare si doamna de acolo o venit cu mine la bancomat si am pus codul ala ca sa activez contul, daca daca o să scot bani de pe el ce cod trebuie sa pun? Ala care l-am primit pe telefon sau codul ala pin pe care l-am ales eu? ca m-o pus sa pun un cod aleatoriu, pe a ala o sa il pun de acum?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Codul ala pin pe care l-ai ales tu

| mihai69 a răspuns:

Ultimul cod pe care l-ai ales.

| Yuoia a răspuns:

Folosesti codul pe care l-ai ales si l-ai pus tu la bancomat. Acela este codul PIN, cu care ai inlocuit codul dat de Banca. Si poti sa-l schimbi oricand tot de la bancomat.