| InnocentLoovee a întrebat:

cat costa pentru un adult sa isi faca card? de exemplu Visa electron.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Banuiesc ca vorbesti de card de debit...
NU te costa nimic doar trebuie sa ai o anumita suma pe care sa-l pui pe card iar la fiecare luna te va taxa banca respectiva cu o suma mica, daca nu ma insel cam 7 - 10 lei pe luna, pe an ar insemna 120 lei (1 200 000 )!
Deci trebuie sa pui pe acel card minim 120 lei pentru ca banca sa poata sustraga automat taxa pentru cardul tau! Când vei ramane fara bani pe card, cardul va fi anulat dupa 1 sau 2 luni! Succes!