| DamarisGalea a întrebat:

Ce metode noi de facut bani pe net mai stiti?

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E o metoda extrem de noua si profitabila, in special in Romania sint foarte putini care o practica. Se cheama MUNCA!

| DamarisGalea explică (pentru KodrutZ):

Sa stii ca si la metodele alea pe care le cer eu va trebui sa muncesc. N inteleg oamenii care se baga in seama fara sa aiba vreo treba cu ce se intampla acolo. Trebuie sa mai si gandesti, si asta e greu pentru unii...

| KodrutZ a răspuns (pentru DamarisGalea):

Munca pe net nu inseamna clickuri pe niste reclame fara sa ai habar cum functioneaza sistemul sau SPAM & *** cind piata autohtona nu e suficient de mare cit sa inghita un astfel de sistem si sa il sustina. Cind eu faceam primii dolari pe net, mai bine de jumate' din utilizatorii TPU inca erau in pintecul mamei...

| ErrorFound a răspuns:

FanSlave pentru facebook. Cu cat ai mai multe like-uri primesti mai multi bani. Dar iti cere o suma pentru a-ti face cont.
Poti sa-ti faci cont pe youtube si daca esti activ(ca youtuber), cei de la youtube o sa-ti propuna un contract(asta daca esti bun).

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Recomand urmatorul site: www.bani-pe-internet.net

| costan a răspuns:

Incearca sa faci bani pe net cu acest program: http://bit.ly/11HImow

| Anabellasos a răspuns:

Salut Damaris!
Sunt deasemeanea si eu foarte interesata de acest subiect inca de ceva timp, drep pentru. care am incercat pana la momentul actual diverse site-uri; desi sunt cumva reticenta fata de ele, motivul principal fiind ca nu sunt din Romania.
Dar, prin cautarile mele, am intalnit un site care promite multe si drept sa iti spun pare foarte serios, ori eu mizez foarte mult pe treaba asta, nu vreau sa im pierd timpul in van.
Sa-ti spun cu sinceritate, nu pot sa bag mana in foc pentru el, inca nu am o experienta vasta in ceea ce il priveste.
Dar, daca esti interesta, uite, iti las linkul meu de referral http://www.viespar.ro/? reff=4139f4c0783f3e1bf71754d5b5b7099f
Intra, fa-ti cont, incearca-l, vezi daca te multumeste.
Nu ai nimic de pierdut, nu?

Daca ai totusi intrebari legate de el si te pot ajuta, cu mare aplacere le astept, astfel putem lucra si invata impreuna :)
Bafta!

| Madalidia a răspuns:

Http://www.make-profit.ws/. Acceseaza linkul si vei afla de o afacere serioasa care iti va aduce bani daca te implici. Daca ai nelamuriri ma poti suna sau lasa-mi un e-mail. Datele mele de contact le vei gasi pe site. Succes!

| 28199511 a răspuns:

Http://www.faci-bani.ro/castigi-bani-pe-net-cu-clixsense.php
Clixsense merita incercat, cu cat iti aduni mai multi referali, castigi mai rapid si sigur. Bafta!

| Khatlyn a răspuns:

Poti incerca acest site:http://paidviewpoint.com/? r=l0i2q4. te platesc pentru completarea sondajelor si pentru noi inregistrati.