| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune la care banca este bine sa schimb lei in euro (avand cel mai bun curs valutar) si daca este bine sa tin bani in euro?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu exact care banca are un curs mai bun, acesta se schimba zilnic, ar trebui sa vezi la toate bancile existente cu cat vand euro. Parerea mea este ca mai bine faci depozite in lei, este mult mai mare dobanda. De asemenea ai putea sa le faci o parte in lei si o alta in euro. Numai bine!

| PetreConstanta a răspuns:

Trebuie sa ai sume mari de bani sa intri in jocul asta Daca ai bani putini?

| Magnific a răspuns:

Cam toate bancile joaca la fel.bine eu sunt multumit de transilvaniawinking