| vikloth a întrebat:

Salut, cine imi poate spune unde este cel mai bun curs valutar pentru euro in Craiova? Vreau sa schimb din lei in euro.

Răspuns Câştigător
| coztel5437 a răspuns:

Raiffeinsen bank

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Prin centru parca am gasit un curs valutar acum o luna destul de avantajos.

| vikloth explică (pentru Ceriik):

Pe unde mai exact... numele firmei, locatia cv?

| TopZece a răspuns:

Ideea e sa compari cursul bancilor. E foarte usor sa faci asa online. Si suplimentar sa mergi la casele de schimb valutar mai apropiate de tine. Din experienta mea cel mai bun curs il gasesti la una din banci.

Sfaturi luate de aici: https://topzece.com/munca-bani/curs-valutar-bun-banci-bnr/