| S4Suk3 a întrebat:

.. cum ii spui unei fete ca o iubesti in timp ce cu alt baiat?

Răspuns Câştigător
| Yoooana a răspuns:

Poti sa.i zici ca iubitul ei este foarte norocos ca e cu ea.Sau..ai puttea s nu zici nimic si sa te uiti in ochii ei.Ea va intreba ce e iar tu ii vei zice ca te.ai pierdut in ochii ei. Sper ca te.am ajutat:*. Funda?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu cine te opreste sa faci acest lucru, si nu am inteles ce rau ti-a facut aceasta fata.

| kameleonic a răspuns:

Pur si simplu ii dai de inteles, glumeste cu ea, incearca sa o impresionezi ca sa-ti dea mai multa importanta decat prietenului ei. Dar sincer nu cred ca ai cum sa o iubesti daca nu a fost nimic intre voi pana acum.

| kameleonic a răspuns:

Atunci poti sa-i spui ca iti e dor de ea si ca ti-ai dat seama ca e greu fara ea. Poate "musca"! Bafta!

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai ai grija cum o faci. chiar daca nu cred ca te ajuta prea mult parerea mea... foarte bine ti-a raspuns Yoooana si kissNtell. atata iti zic. mult succes!kisswinking

| writeyourname a răspuns:

E complicat ce spui tu. Te-ai gândit că acea fată poate nu o să te placă și că îl iubește pe acel băiat? Ai putea să i-o spui pe mess, fb (ai grijă poate are acel băiat parola). Nu ar fi frumos să te bagi in seamă. Lumea e plină de fete. Ai putea să o intrebi dacă are o anumită carte că tu nu ai găsit-o și poate îi propui să mergeți impreuna la bibliotecă și poate că așa o inviți și la un suc. Eu am dat exemplul cu cartea poți face altceva dar invit-o undeva așa din senin. Glumește cu ea dar ai grijă ce glume faci.

| iwolfra a răspuns:

Ai grija cum o faci laughing, daca e mai mare ca tine tipu ar trebui sa o iei mai pe ocolite cu tipa tongue. Dupa nick-nameul tau presupun ca ai intre 13-14. Asa ca nu te grabi

| S4Suk3 explică (pentru iwolfra):

Avem 12 amandoi...

| iwolfra a răspuns (pentru S4Suk3):

Am vrut sa zic 12 prima data tongue, eu zic sa nu te grabesti. Macar asteapta pana se despart atunci poti sa te dai drept "cel mai bun prieten"al ei, o asculti o consolezi si dupa ceva timp poate poate big grin