| katherine_1054 a întrebat:

Ce o sa fie daca te duci la un băiat si ii spui in fata ca il iubesti?

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Te ia de fraiera si ii scade iteresul fata de tine... asta doar daca nu are peste 20 si ceva de ani sau chiar daca are trebuie sa fie suficient de matur

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti rade in fata in cel mai bun caz.Sau face misto de tine de cate ori are ocazia

| thereforyou a răspuns:

Daca te place, se va bucura, dar daca nu, e mai nasoala situatia, e posibil sa se sperie, sa creada ca esti disperata, sau ceva de genul asta.

| pokemondoll a răspuns:

Ei bine, va incepe sa faca misto de tine, desigur nu prea exagerat depinde si de personalitatea baiatului. Daca face misto de tine e posibil sa te iubeasca, ei de fapt sunt mai timizi sa spuna la o fata prima data ca o iubeste sau place, si daca este si mai interesat de asta inseamna ca vrea sa se bage in seama

Din experienta, bafta :*

| Soryn14 a răspuns:

Se pisa pe el de ras

| bubu_1541 a răspuns:

Pai ori o sa zica in minte lui.:pai daca asta ma iubeste fac ce vreau cu ea/din ea... dar daca si el te place si te iubeste iti va impartasii sentimentele.depinde si de personalitatea baiatului. depionde de gandirea lui si cat de dezvoltat mintal ii.