| CapraSnitzi a întrebat:

cum pot face rapid bani? vreau sa-mi cumpar o chitara electrica si am nevoie de bani rapid.chitara costa aproape 6 milioane (doar chitara) si am vorbit cu tatal meu, iar el a zis ca ma ajuta si el cu o parte daca vede ca strang bani si ca nu-i "mai dau pe prostii".

Răspuns Câştigător
| Malaele_Roberto_1994 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani eu zic sa vinzi chesti de la tine din casa care nu iti mai folosesc sau sa speli masini....nu stiu cum vrei tu depinde si de cati ani ai.

| bogdanel2014 a răspuns (pentru Malaele_Roberto_1994):

Daca vrei sa iti cumperi acea chitara de care spuneai, poti sa...nu stiu...sa te angajezi undeva intr-un local ca si chelner.Acum depinde si cati ani ai. Daca de exemplu ai 15-17 ani ai avea sanse. Zic si eu.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ti a dat chiar el raspunsul, nu mai da banii pe care ii ai pe prostii

| canazar94 a răspuns:

Vinzi ce nu iti trebuie.

| bogdanel2014 a răspuns:

Cati ani ai? Daca inca esti la scoala, pe timp de vara ai putea sa te angajezi undeva ca si chelner (zic si eu).