| adyy95 a întrebat:

cum pot sa efectuez o plata prin paypal online daca nu am card?
am niste bani pe paypal si vreau sami iua cv de pe redis nutritie si imi cere nr de card si alte porcarii nu pot face cv sa efectuez plata fara ajutorul cardului?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TiBo a răspuns:

Nu poti.la paypal iti trebuie neaparat card.trebuie sa bagi niste combinatii de numere care sunt scrie pe fiecare card. apoi, cand platesti, trebuie doar sa bagi adresa de e-mail si pass la contul pe care ti-ai inregistrat cardul

Răspuns utilizator avertizat
| TiBo a răspuns (pentru megamind03):

Eu doar asa am facut.na trebuit sa ma duc nicaieri.doar sa imi iau cardul si sa bag acele cifre

Răspuns utilizator avertizat