| AxyTM a întrebat:

cum se poate contacta impresarul unui actor? de asemenea unde iti poti gasi un impresar. Si inca o intrebare: daca impresarul e contactat, cum e contactat? prin scrisoare, prin e-mail.

as fi recunoscator daca mi s-ar raspunde la aceste intrebari. dau funda xD

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Impresarul poate fi contactat prin orice mijloc, de obicei este contactat prin telefon si se stabileste o intalnire, este cel mai simplu. Ca sa gasesti un impresar intrebi alti actori ori cauti pe internet. Numai bine!