| GeorgeX81 a întrebat:

Salut TPU(scuzati categoria). Am si eu nevoie de niste povestiri, poate aveti de prin caiete mai vechi. V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta... FUNDA!
Uitati aici ce-mi trebuie: Baltagul-povestire pe capitole.
O scrisoare pierduta-povestire pe acte si scene.
Greuceanu.
Dati raspuns aici pe TPU cei care imi trimiteti pe mail povestirile si ofer 5 funde la alte intrebari de-ale mele! Inclusiv de la aceasta intrebare! e-mail: botoacageorge@yahoo.com

2 răspunsuri:
| GeorgeX81 explică:

Nimeni nu ma ajuta?cryingmacar,, o scrisoare pierduta"

| ѕოiℓε_8457 a răspuns:

Http://www.scritube.com/......532263.php ...tot pe acest site le poti gasi si pe restul`!
Funda? :-*