| ElectroFlash a întrebat:

Dacă am cumparat cu cardul online se poate afla locația exactă de unde am cumparat cu contul google

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu e ca si cum ai pus deja adresa de livrare la comanda.

| ElectroFlash explică (pentru Adry05):

Ma refer. Acum 4 luni cineva a cumparat online cu cardul lucruri in niste jocuri. Am luat extazul de cont si am văzut data si suma in jocuri. Mi au spus sa ma duc la poliție. Pot afla locația sau doar sa iau banii înapoi?

| Adry05 a răspuns (pentru ElectroFlash):

Incearca ce ti s-a zis si vezi.

| JackR a răspuns (pentru ElectroFlash):

Ce ziceai ca ai luat? Extazul de cont? Nenica, nici nu vreau sa ma gandesc ce se intampla daca cereai orgasmul de cont!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca a cumparat online se poate afla. Prima grija era insa sa blochezi cardul sunand la banca. De ce n-ai facut asta?

| Sorinlelele a răspuns:

Dar cum a reusit sa afle codul pin thinking