| Extrem_Roberto_1993 a întrebat:

daca fac abonament la Vodafone pentru un Apple Iphone 5 s si numai platesc abonamentul..si vreau sa decodez telefonul la cosmote pot?, respectiv sunt anumite consecinte in neplata abonamentului?

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Sunt multi care si-au pierdut casa din cauza unei facturi de la Vodafone. Timp de 8, 9 ani ei adauga penalizari din ce in ce mai mari pana ajungi dator vreo 30, 40 000 euro.

| SorinTudor a răspuns:

Da, sunt si au dreptul sa te dea in judecata pentru neplata si se ajunge la executare in cazul in care ai ceva pe numele tau (masina, casa, etc) in functie de suma acumulata iti vor pune sechestru...