| Zuzumilk26 a întrebat:

Dacă în 16 Septembrie mi-am luat Netflix premium cu 30 de zile gratuite când trebuie să plătesc?
În 16 Octombrie sau in 16 Noiembrie?
Urgent!

Răspuns Câştigător
| donmichael7 a răspuns:

Normal daca sunt 30 de zile gratuite, automat vei plati in luna octombrie.
Daca nu erau 30 de zile gratuite trebuie automat sa platesti cand ti-ai facut contul de Netflix. Asadar vei avea de platit in fiecare 16 ale lunii incepand cu luna octombrie.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Octombrie

| Wr3nch a răspuns:

Pai daca is 30 de zile e clar ca in Octombrielaughing Daca vrei sa renunti il anulezi in 15.