| Cristinel1994 a întrebat:

daca te apuci sa faci tatuaje cat dureaza sa ti scoti investitia si sa incepi cu adevarat sa faci rost de bani? adica daca se merita sa te apuci de asa ceva, am mai tatuat pe cineva da era aparatu la un prieten si nu mi s-a parut asa greu cred ca m as descurca. A da si ce parere aveti de aparatu asta http://tatuat.ro/index.php?route=product/product&product _id=87

1 răspuns:
| AlEcSsCRaZzY a răspuns:

Pai ca sa-ti scoti investitia trebuie sa iti faci reclama, clienti si sa ai activitate. mai exact sa-ti dai interesul.