| DonEduardo a întrebat:

Salut TPU. De curiozitate doar, o companie media e o afacere buna?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

O companie media PROFITABILA e o afacere buna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orice afacere e bună dacă te ții de ea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, e. Daca stii ce sa faci cu ea, desigur.

| johnnny123 a răspuns:

"Companie media" nu spune nimic despre cat de buna este afacerea.

Daca o companie este "o afacere buna" sau nu depinde de modul in care este operata si de profiturile pe care le genereaza.

In domeniul media, ca si in toate celelalte domenii, exista o gramada de companii care dau faliment si o gramada de companii care fac o caruta de bani.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca chiar vrei sa faci bani multi din articole o poti face, doar ca mintind, dezinformand si creeand ura