| adrianpintean a întrebat:

Vreau sa imi deschid o afacere cu animale de companie. Cu ce animale as scoate mai mult profit?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Caini mai ales, de talie mica in general daca deschizi intr-un oras. Eventual mai poti adauga perusi, hamsteri, pesti.

7 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Vrei sa-ti deschizi o afacere fara a face un studiu al pietei, fara a avea un plan de afacere? Bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni!

| Nitunitu a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Adica tu esti un pet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şinşile

| Quadrillion a răspuns:

Eu cred ca, cainii de talie mica, pisicile si pasarile sunt cele mai cumparate in ordinea in care le-am enumerat.Conteaza de asemenea si zona in care va deschideti afacerea.

| Ady00000 a răspuns:

Curata strazile de maidanezi, chiar te rog!

| adrianpintean explică (pentru Ady00000):

As vrea sa pot face asta.