| LifeWithoutSense a întrebat:

Salut tpu.Deci am si eu un card maestro de la bcr si tocmai ce l-am bagat pe paypal.Dar imi cere 4 code nu stiu ce... ma rog am cautat pe net si trebuie sa fac un extras de cont ca sa primesc acele 4 cifre cu codul. Intrebarea mea este : Pot sa fac un extras de cont fara sa ma duc la banca? Gen sa mi-l trimita prin email sau la telefon.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai internet banking, poți vedea codul scris ca explicație a operației lor, pe care acum ți-l cer pentru confirmarea cardului.
Sau mergi la bancă și ceri un extras, ce e așa greu?!?