| Valiku a întrebat:

Hello. Mi-am facut un cont de paypal si vreau sa il conectez cu contul bancar. Mi se spune ca s-au taxat 1.50 EUR si acum trebuie sa primesc codul de 4 cifre. Cum dau de el, ma duc la banca si cer un extras de cont, sau ce trebuie sa cer?

3 răspunsuri:
| ElaIliesi a răspuns:

Suna la banca si iti vor spune ei. E ceva comun. Daca aveai cont de online banking intrai in el si vedeai singur la tranzactia legata de paypal care era acel cod.

| ralfytm a răspuns:

Cel mai simplu e sa suni la relatii clienti, le explici situatia si ei te rezolva, asa am facut eu happy

| Megaditation a răspuns:

Prin serviciul HomeBank.